top of page

O NÁS

KDO JSME

Naše chata stojí v Přemyslově již 30 let, po zprovoznění SKI areálu Přemyslov jsme začali uvažovat o možnosti pronájmu chaty, se kterým právě v tuto chvÍli začínáme.

 

Kudy k nám

Autem: 
 

  • z Jeseníku (Polska):

Po silnici I/44 směr Šumperk, v Bělé pod Pradědem (Domašov) odbočte doprava na Šumperk, projeďte Bělou pod Pradědem - Filipovicemi. Přejeďte Červenohorské sedlo, Kouty nad Desnou a pokračujte do Loučné nad Desnou až téměř k mostu přes řeku. před mostem odbočte doprava, přes železniční přejezd a pokračujte 4 km směrem do Přemyslova k chatě.

 

  • ze Šumperka (Olomouce, Brna):

Po silnici I/44 přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník). Po vjezdu do Loučné nad Desnou pokračujte až k mostu přes řeku, za mostem odbočte dolevna , přes železniční přejezd a pokračujte 4 km směrem do Přemyslova k chatě.

 

  • z Bruntálu (Opavy, Ostravy):

Po silnici I/11 přes Rýmařov (směr Šumperk), dále pokračujte po silnici I/44 přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník). Po vjezdu do Loučné nad Desnou pokračujte až k mostu přes řeku, za mostem odbočte dolevna , přes železniční přejezd a pokračujte 4 km směrem do Přemyslova k chatě.

 

Autobusem:

Zastávka "Kouty nad Desnou – pošta", 30 min. chůze, místní linky Šumperk - Kouty a Šumperk - Jeseník, dálkové linky Brno - Jeseník. Z Koutů nad Desnou funguje kyvadlová autobusová doprava na lyžařské středisko Červenohorské sedlo (pouze v zimní sezóně).

 

Vlakem:

Železniční stanice "Loučná nad Desnou", 15 min. chůze, předposlední stanice soukromé tratě Šumperk - Kouty nad Desnou, provozovanou firmou Connex. Jednotné jízdenky na tuto trať je možné zcela běžným způsobem zakoupit pro přímou jízdu ve kterékoliv pokladně, pouze zavazadla je nutno znovu odbavit v přechodové stanici Šumperk.

SKI AREÁL

Sjezdové tratě jsou zasněžovány technickým sněhem a denně upravovány výkonným strojem Pisten – Bully 300DW

 

Zde je pro Vás připraven CENÍK.

 

Virtuální prohlídka Skiareálu

Restaurace

 

V obslužném objektu ski areálu je umístěna restaurace a bufet se širokým sortimentem občerstvení. V nabídce jsou studené i teplé nealkoholické a alkoholické nápoje a pestrý sortiment rychlého občerstvení. V restauraci se samoobslužným prodejem je devadesát míst u stolů a možnost vybrat si z nabídky polévek a hotových jídel.

Platby pouze hotově.

 

Provozní doba bufetu a restaurace je denně od 10.00 - 16.00 hod., v případě večerního lyžování 18.00 - 21.00 hodin (pouze bufet).

 

Informace -  restaurace na tel.: 724 259 903

 

Novinkou je nově otevřené občerstvení přímo na sjezdovce - "Bufet Na modré",  který nabízí teplé i studené nápoje,  jídla teplé i studené kuchyně,  WIFI, sociální zařízení s teplou vodou s posezením v příjemném prostředí s krbovými kamny.  

bottom of page